| 1Alexutzu32 a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare daca se poate. Am cumparat o trotineta electrica Lenovo M2 de o luna jumatate si deja am trimis-o in garantie. Zis si facut. Au trecut cele 15 zile care sant scrise in contract. As avea si eu nevoie de o parere sau o sugestie cu ce ar trebui sa fac sau ce este de facut, multumesc.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie! 15 zile incep din momentul in care a receptionat-o service-ul. De acolo mai sunt inca 2-3 zile returul catre tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ce scrie in contract si aia faci, ca noi nu avem de unde sa stim.

| darrio2007 a răspuns:

Să astepti.