| lilboutique a întrebat:

am tot cautat un job part time, ceva flexibil, un lucru pe care sa il pot face si in timpul facultatii cand va incepe. Insa nu prea am gasit, asa ca apelez la voi, ma poate ajuta cineva? Cunoasteti, de exemplu, pe cineva care ar avea nevoie de o bona, insa nu mai mult de 4-5 ore pe zi, sau de preferat doar in weekend? Daca stiti astfel de job uri va rog sa imi spuneti, asta cu bona a fost doar un exemplu. Multumesc happy

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Mcdonald

| BiuL a răspuns:

Poti incerca sa lucrezi de acasa. Depinde la ce te pricepi. Poti da meditatii copiilor (romana, engleza, istorie, mate etc), poti face machiaje, poti pune unghii. Te poti oferi sa le faci cumparaturile batranilor din zona ta pentru un pret modic. Poti incerca si la un pub, s-ar putea sa te cheme doar pe week end sau club care sa fie deschis doar in week end.

| lilboutique explică (pentru BiuL):

Ce anume as putea sa fac de acasa?big grin nu am gasit nimic concret, desi am auzit ca exista. multumesc pentru raspuns

| Sociopat a răspuns:

Mcdonalds,kfc,spring time,