| Rapidistu47 a întrebat:

Buna seara, buna ziua sau buna dimineata (depinde cand vedeti intrebarea mea).
Am nevoie si eu de un nume pentru o pagina de facebook gen: Vagabonzi cu sentimente, Pustanul, Baietasu'.
Cele mai bune nume primesc funda.

Răspuns Câştigător
| BuburazaCm26 a răspuns:

Pai poti pune si ceva de genu' : Iubeste viata; Copilaria, o istorie; Sfarsitul e un inceput; Dulcea razbunare; Cel ce te intelege; Razi, lasa grijile; Ai de unde alege... pune-ti imaginatia la incercare poate iesi ceva frumos spune din inima si iti va fi usor... Sper ca ti-am fost de folos happy

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru BuburazaCm26):

El vrea nume pentru pagina de smecheri laughing nu de astea, pentru fete.

| BuburazaCm26 a răspuns (pentru Djlsghtnquuw):

Data viitoare voi fi mai atenta. laughing

| Rapidistu47 explică (pentru BuburazaCm26):

Am stat sa ma gandesc si cred ca o sa aleg Iubeste viata, dar o sa schimb putin big grin in » Iubesteti viata.

5 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Jmjmecheru' mafiot!

| Alexandra_Neagu_1996 a răspuns:

Maidanez the lover