| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara! Cine este interesat de dezvoltare personală?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt.

Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

Si eu

| Seven07 a răspuns:

Seara buna, eu sunt si voi fii mereu interest de dezvoltarea personala, imi recomanzi ceva ^^?

| ambicio a răspuns (pentru Seven07):

Personal îmi place de Pera Novacovici, recomand de citit cărțile "Personalitatea alfa", "Ghidul alfa" și "Cum să-l faci pe Cupidon animalul tău de companie". Dar tu, ce-mi recomanzi?

| Seven07 a răspuns (pentru ambicio):

Iti recomand cam toate cartile lui Joe Vitale. Am citit cartile lui Pera, sunt bune, edificatoare chiar dar sincer eu eram oarecum broken. Am incercat si dezvoltare personala si psihologi, chiar am fost si la psihiatru, si intra-adevar chestiile astea m-au adus inapoi pe linia de plutire dar eram prins in cap cu ideea ca "eu trebuie sa pierd", la facultate, in viata, fata pe care o iubeam etc. si cartile lui Joe chiar m-au facut sa imi schimb putin atitudinea.

| ambicio a răspuns (pentru Seven07):

Mulțumesc frumos pentru recomandare.

| IngridBeatrice a răspuns:

Bună,

Eu am citit un articol interesant despre dezvoltare personala pe timp de criza: https://cariera.ejobs.ro/dezvoltare-personala-pe-timp-de-criza

| alex5259 a răspuns:

Eu