| BlackRose08 a întrebat:

De o saptamana tot caut ceva cazare prin Maramures de Revelion. Am gasit ceva oferte, dar foarte scumpe! Tatal meu vrea sa fie undeva la munte, langa ceva partie, sa avem 3 mese asigurate pe zi + cina de Revelion. dar toate la un pret bun happy. Stiu ca astea nu se gasesc la 100 de lei. dar daca stie cineva, ceva de genul (orice:hotel, pensiune, cabana, vila, casa) ma poate ajuta? Promit ca dau FUNDA! Mentionez ca suntem cam 4-5 familii, aproximativ 14 persoane. Multumesc!

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca pe www.limba.com desi nu-ti garantez ca ai gasi ceva liber.

| BlackRose08 explică:

Stiu ca e tarziu straight face

| FerLin a răspuns:

Ma ca e mult prea tarziu sa mai gasesti ceva la pensiuni, hotaluri sau alte locatii pentru a petrece un revelion.

| Alvy a răspuns:

Eu am fost anul trecut la Peniunea Vaser din Viseul de Sus, si o recomand cu caldura; http://cazare.info/pensiunea-Vaser-viseu-de-sus-423.html