| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, m as gandi sa mi serbez ziua de nume de sfantul stefan. Dati mi si mie niste idei unde sa mi fac. Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci unde vrei, functie de bani, prieteni etc.

| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani, nu ai prea multe optiuni de petrecere: MCDonalds sau acasa.
Recomand petrecea acasa, ca-i cel mai ieftin si avantajos.
Mancare facuta de mama, curatenia facuta de tata, iar cheltuiala este un sfert din cat ai cheltuii la un resturant, iar distractia este masiva, ca nu va impune nimeni reguli si nu va limiteaza timpul.

| Vvistula a răspuns:

La tine acasa, intr-un local sau poti inchiria un spatiu si sa aranjezi tu acolo o petrecere.

| Csander a răspuns:

La McDonald’s ca daca aduci cel putin 5 prieteni, pe al 6lea ti-l da gratis de la ei.