| EMANUEL10 a întrebat:

Buna seara prieteni, stie cineva vreun switchbot functionabil pentru Metin2 Osiris? FUNDA + ITEME FULL IN JOC!

1 răspuns:
| xHoliday a răspuns:

Salut! Trebuie sa downloadezi de pe net un switchbot ca o fila se numeste.py dai copy pe switchbot si apoi deschizi metinu si te loghezi in casuta cu caractere, apoi dai paste in folderul metin2 si dia pe "IESI" si o sa vezi switchbotul in stanga apoi poti intra pe joc. Sper ca te-am ajutat.