| Frau a întrebat:

Buna seara TPU. Am o problema cu facebook-ul. Cand cineva comenteaza o poza sau ceva, iar eu intru pe pagina respectiva nu imi apar comentariile, doar like-urile. Sau cand vreau sa vad pozele unei persoane vad o singura poza, iar la restul nu ma mai pot uita. Cred ca am luat un virus [ calculatorul merge normal] deci cred ca alta e problema. Ce ar trebui sa fac? Multam happy!

6 răspunsuri:
| didi12 a răspuns:

Stai linistita, asa e si la mine.A doua zi mi-au aparut comm-urile si pozele.happy

Răspuns utilizator avertizat
| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Nu ti face grijihappy si mie imi apare la fel; trebuie doar sa astepti deoarece de vina e conexiunea la internetwinking

| blackbird000 a răspuns:

Da un restart..mereu ajuta

| Frau explică (pentru blackbird000):

Nu a mershappy am dat chiar 2laughing

| blackbird000 a răspuns (pentru Frau):

.n-am idee despre ce-ar putea fi vorba..scuze