| LOVE_7009 a întrebat:

Buna seara tuturor :X am si eu nevoie de un sfat sau mai bine zis de o idee.
trebuie sa ii fac cadou unui coleg de clasa ceva simbolic de craciun pentru ca asa am obisnuit in fiecare an de craciun intre colegi. ce as putea sa ii i-au? funda pentru cea mai buna idee:*

Răspuns Câştigător
| Yunia_3857 a răspuns:

O cana specifica de craciun ar fi frumos. Sau urmareste de ce are nevoie la scoala. sau poate e pasionat de vreun sport. Sau de calculator [ webcam, casti]. Sau de un gen anume de carti [ perioada vampirilor -.- Vezi tu happy

3 răspunsuri:
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Hmmm pai, cel mai frumos cadou de Craciun, ar fi o bratara frumoasa, sau mai bine zis un parfum intr-o sticluta speciala sau intr-o cutiuta eleganta, de Craciun...
Sper ca ti-au mai venit idei, crede-ma ca si eu sunt cam in pana de idei acum.Multi pupicei kiss

| pisioi a răspuns:

Pai o minge, un tricou, un joc pe calculator, restul n-am idee

| KandaYuuko a răspuns:

Pai eu i-as da ceva facut de mine...de exemplu o felicitare sau un braduletz de craciun http://www.youtube.com/watch?v=L9_-vBvoMxg.Arata bine, e o idee originala si are valoare sentimentala :D