| andreipetresu a întrebat:

Vreau sa va intreb daca stiti ce s-a intamplat cu nelu, costel, americanu, popa, bela, lili, mimi, roxana si adina din La bloc dupa terminarea serialului.
Da de ce in ultimu sezon a plecat costel americanu si popa din serial?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costel(Dragoş Moştenescu), Americanu(Emil Mitrache) şi Popa(Tudorel Filimon) au plecat de la ProTV în momentul în care s-a deschis postul Kanal D, unde au avut un serial de comedie intitulat " Gaşca ". După aceea au plecat la PrimaTV unde au avut " Nimeni nu-i perfect " şi parcă au mai apărut prin unele seriale făcute de Prima.

Mimi(Dana Rogoz) este prezentatoare/moderatoare de emisiune la ProTV Internaţional.

Adina(Laura Cosoi) parcă a prezentat în vara asta o emisiune pe ProTV.

Nelu(Mihai Coadă) s-a reapucat de scenele de teatru.

Despre celelalte nu mai ştiu nimic.