| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce faceti in vacanta acasa....ma plictisesc si vreau sa fac ceva interesant ca sa mai treaca ziua big grin. Vreau mai multe idei. Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Nico9 a răspuns:

Iesi cu prietenii, canta, uite-te la tv, vb la telefon, fa-ti un jurnal.
Uite-te si fa testul asta :)) Vezi ce iti zic si ei.
Alte idei: http://www.instilulmeu.ro/......ictiseala/

DISTREAZA-TE! [ca dupa vine scoala :))]

5 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Scriu pe blog.

| Clawd3lw a răspuns:

Cheama-ti prietenii...

| XeVoNY a răspuns:

Eu am problema ta pe dos, eu vreau sa nu mai treaca timpul asa repede, pentru ca atunci cand incepe scoala vrei sa fie vacanta.

| cojocarinicoleta a răspuns:

Poi sa vedem thinking 10 Lucruri care ai putea sa le faci in timpul liber:
1.Mergi in parc cu prietenii.
2. Iesi cu prietenele tale la o cafenea\un bar, beti un suc\o cafea.
3.Mergi la un film cu prietenele.
4. Faci o mega petrecere in pijamale cu prietenele.
5.Mergi la shopping.
6.Mergi la pizza cu prietenii.
7.Va strangeti mai multe/multi afara cu telefoanele mobile si faceti glume la telefon happy
8.Mergi in excursii.
9.Vizitezi o prietena \un prieten.
10.Te relaxezi la spa!

Have FUN! :] Byee! Fundoii?

| cojocarinicoleta a răspuns:

Poi sa vedem thinking 10 Lucruri care ai putea sa le faci in timpul liber:
1.Mergi in parc cu prietenii.
2. Iesi cu prietenele tale la o cafenea\un bar, beti un suc\o cafea.
3.Mergi la un film cu prietenele.
4. Faci o mega petrecere in pijamale cu prietenele.
5.Mergi la shopping.
6.Mergi la pizza cu prietenii.
7.Va strangeti mai multe/multi afara cu telefoanele mobile si faceti glume la telefon happy
8.Mergi in excursii.
9.Vizitezi o prietena \un prieten.
10.Te relaxezi la spa!