| iiLeexyii a întrebat:

Spuneti-mi va rog un nume pentru facebook fain pentru numele Iasmina.

Răspuns Câştigător
| Floricikpurpurie a răspuns:

Iasmina Scumpik, Iass Mina, Iassminna, Iasmi Iasmina :*
Fundita?

8 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu zic sa nu te complici cu : "Scumpik, sweety, dragutzica". Este un site de socializare si trebuie sa tii cont, totusi de o limita. Pune-ti numele intreg!
P.S FACEBOOK-UL NU ESTE HI5.

| Marylol a răspuns:

Iasi sweet, Iasmine Scumpick, Jasmine LOvely

| carinutza25dragutza a răspuns:

Oameni buni. Nu va puneti la sfarsitul numelui chestii de genu "frumishika", "dragutzica" etc. Nu o sa va faca sa pareti mai dragute, mai ales ca suna ca si cand ai chema un caine.
Eu iti recomand sa pui "Iasmina si atat", ceva decent

| CorneliaC a răspuns (pentru carinutza25dragutza):

Dar ca sa nu fie prea simplu Iasmina, eu sunt de acord cu varianta Iass Mina

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru carinutza25dragutza):

Exact. Cred ca nu isi dau seama ca facebook-ul nu este hi5!
E ok : Jasmina,Iasmina, Jasmine... nu trebuie sa puna frumushik, draguta, dulce straight face, deja o dau in penibil cu astfel de porcarii.

| carinutza25dragutza a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Ma bucur ca esti de acord cu mine happy

| Dennissel a răspuns:

Iass Mina, Jass Mi Na, Jasmina Iass

| DeniseBryella a răspuns:

Iasomia, Jasmine, Iasmine, Jasmina, Iasomie, Iasomia