| Danielairina a întrebat:

stie cineva cat costa intrarea la terra parca? topoganele se platesc separat sau toate sunt incluse in pretul de la intrare?

1 răspuns:
| alin567 a răspuns:

Accesul in Terra Park se face pe baza tichetului de intrare in valoare de 2 lei.

Aventura Terra Park incepe cu unul dintre cardurile de acces.

1 punct = 1 Leu

Ai trei variante:

cardul de 50 de puncte TERRA PARK* costa 50 lei.

cardul de 80 de puncte TERRA PARK* costa 70 lei (BONUS! 10 puncte RIDE )

cardul de 120 de puncte TERRA PARK* costa 100 lei(BONUS! 20 puncte RIDE)

SAU

Poti opta pentru oferta speciala, valabila de MARTI pana VINERI! Cumpara bratara TERRA PARK si pentru 79 lei ai acces nelimitat la atractiile parcului timp de 6 ore.

Atentie! Oferta este valabila numai pentru ride-uri, fara zona Food si Gift Shop. Parasirea parcului in intervalul de valabilitate al bratarii atrage dupa sine pierderea ofertei.

*puncte TERRA PARK = puncte disponibile la toate atractiile, restaurantele si magazinele de suveniruri din incinta parcului.

puncte RIDE = puncte disponibile doar la atractiile din incinta parcului.

Odata consumate punctele, iti poti reincarca oricand cardul la unul dintre punctele de alimentare din interiorul parcului, cu suma dorita.

Ca sa stii cate puncte mai ai, verifica-ti cardul pe cititorul aflat la intrarea in fiecare atractie

http://www.terra-park.ro/