| RecycleBin a întrebat:

stie cineva ceva preturi in legatura cu:
~cat costa un drum cu autobuzele supraetajate?
~un bilet la delfinariu?
~bilet la telegondola?
vreau preturi din 2010
altceva:
~cazinoul din mamaia poate fi vizitat, sau doar pe dinafara poate fi vazut
~sunt multe magazine?
merci muultbig grinwinking
scuze ca am uitat sa precizez, dar vb despre statiunea mamaiabig grinwinking

Răspuns Câştigător
| nutty a răspuns:

Despre autobuz...nu stiu pentru ca nu s-au bagat inca.
la delfinariu - Copii, elevi, studenti : 7 lei.
Adulti : 14 lei.
telegondola in jur de 10 lei 1 drum si 2 drumuri 18 lei. dar nu sunt sigura, o sa ma interesez.cazinoul din mamaia nu poate fi vizitat, se construiesc cluburi p`acolo din cate am vazut.magazine? fara numar laughing. O sa ma mai interesez intre timp despre autobuz si telegondola ca la alea nu`s prea sigura. ma plimb f des prin mamaia si nu imi este greu sa aflu. :*

4 răspunsuri:
| nutty a răspuns:

Autobuzul e 3 lei, m`am uitat azi

| nutty a răspuns:

3 lei drumul cu autobuzul supraetajat. m`am uitat azi.

| nutty a răspuns:

Scuze, imi daduse o eroare si a trebuit sa dau restart, apoi nu imi aparea ca am trimis. de aceea am trimis de 2 ori. si telegondola e 10 lei 1 drum si 2 drumu 20 lei.

| alisha19 a răspuns:

Stiu decat la delfinariu ca am vazut la televizor.Costa 14 lei pentru adulti si 7 lei pentru copii, elevi sau studenti.