| iInfinityDarkness a întrebat:

Buna,stie cineva cum sa imi reincarc si eu cartela Orange, am codul de reincarcare dar nu stiu cum. Fundita

Răspuns Câştigător
| Copakbana a răspuns:

Ai 2 variante. Prima e sa apelezi *100# si mergi la ramyra REINCARCARE si urmezi pasii. A doua varianta e sa apelezi 222, gratuit si urmezi ce iti spune robotul.

5 răspunsuri:
| Weeedha a răspuns:

222(codul de reincarcare) si suni. gata! :*

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Apeleaza gratuit de pe telefonul tau Orange fie 222 - serviciul reincarcare si apasa tasta 1, fie direct secventa *122*cod de reincarcare#.In ambele cazuri va trebui sa tastezi codul de reincarcare tiparit pe tichet.
Poti sa folosesti codul de reincarcare o singura data. Dupa ce l-ai folosit, vei primi un SMS de confirmare pentru alocarea beneficiilor.
Sper ca informatiile sa-ti fie de ajutor.
O zi buna,
Orange Helpers

| szmotovio a răspuns:

Apeleaza *100 diez
scuze dar nu imi merge tasta cu diez

| Oliveoo a răspuns:

Spune-mi codul ca te rezolv eulaughing
Suna la 222 si urmeaza pasii.:*

| Xenya a răspuns:

Buna! In partea de jos a foi pe care scrie codul se afla si raspunsul la intrebarea ta! Mult succes!