| piersicuta99 a întrebat:

stie cineva daca patinoarul dn constanta "arenele tomisului" are este aproape de primarie... daca este deschis? stiu ca nul trecut era in renovare straight face imi puteti spune va roog cat mai curand. imi trebuie urgent, multumesc anticipat happy!

3 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

In Pitesti s.a deschis si cel de langa primarie si cel din strand, deci nu vad de ce sa nu se fi deschis si cel din Constantahappy

| piersicuta99 explică (pentru AnnaAnnne):

Da, mersi, dar am fost azi sa vad si era inchis de 2 ani laughing)

| AnnaAnnne a răspuns (pentru piersicuta99):

Scuze n.am stiut, dar macar bine ca ai aflathappy