| Alexandra_2209 a întrebat:

Stie cineva niste scoli de dans? Imi place sa dansez si as vrea sa ma duc si eu la o scoala de dans:-D. Caut o sc de dans undeva in Bucuresti! Pe langa sectorul 5 dar nu ma deranjeaza daca nu e in 5. Ati putea sa imi dati eu stiu site-uri sau ceva de la scoala de dans. Dau funditakiss

Răspuns Câştigător
| DarkMusic a răspuns:

Hey :3 incearca la onebeat : D e in bucuresti xD dar nu mai stiu unde sigur o: probabil scrie pe site :P http://www.streetdance.ro/ am 2 prietene care sunt la onebeat [ele sunt chiar multumite si sunt si tabere de dans :) ] si crede ma coregrafiile sunt super, street dance si din astea ^^ mult succes :*