| loundy a întrebat:

Stie cineva pe baza a ce se intra in public la preselectiile romanii au talent? Imi puteti spune si mie ce ar trebui sa fac? Chiar imi doresc sa particip. Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| loundy explică:

Vreau sa fac parte din public. Si nu stiu daca e vreau criteriu sau ma duc direct la ramada si intru acolo

| RareşTPUro a răspuns:

Intra aici si incrie-te http://inscrieri.romaniiautalent.ro/ vei vedea mai multe detalii si iti alegi talentul.

| daiiaa a răspuns:

Deci ca sa inteleg si eu si sa pot sa iti dau un raspuns, raspunde-mi si mie: vrei sa faci parte din public sau sa participi la concurs?

| loundy explică (pentru daiiaa):

Vreau sa fac parte din public

| daiiaa a răspuns (pentru loundy):

Nu, din cate stiu eu, un om alege publicul, dar nu stiu cine