| oana_5693 a întrebat:

stie vreunul din voi care este cainele selenei gomez sau daca are?

5 răspunsuri:
| LarisaAndreea a răspuns:

Selena Gomez are patru caini, pe care i-a adoptat dintr-un adapost de animale! Ii cheama Chip, Willy, Fina si Wallace

Stiu dintr-o sursa FOARTE SIGURA (mai exact,-Popcorn, Nr. 12, decembrie 2010)

| OHmyGosh a răspuns:

Hey, SEL e my idol.Are 4 catelusi frumosi:Chip, Willy, Fina si Wallace.
Sunt toti de talie mare.Stiu ca unul din ei este labrador, iar unul luat de la adapostul de animale.
A...si SELLY are mare grija de cateii ei.