| danaalexandra00 a întrebat:

Buna! Stiti cand va aparea sezonul 2 din "Vampire Diaries"?
dau

Răspuns Câştigător
| johnyjohny2006 a răspuns:

13 septembrie 2010
cam mult de asteptat din pacate

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Whatcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios?straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnyjohny2006 a răspuns:
raspuns ales
13 septembrie 2010

cam mult de asteptat din pacate

de fapt incepe pe 9 septembrie.
si o sa fie super tare.=p~.
Stefan isi da seama ca sentimentele pentru Katerin nu au disparut.
iar Elena isi da seama ca simte mult mai mult decat o prietenie pentru Damon. deci triunghiul Stefan-Elena-Damon se transforma in patratul Stefan-Katerin-Elena-Damon.love struck
o sa fie super tare de abia astept.=p~

| antonia97 a răspuns:

Ce? Nu`mi vine sa credstraight face. inca 3 luni?cryingSunteti siguri ca nu mai este vreun termen mai aproape?crying. este imposibil... daca nu am serial nu am viatastraight face