| onyta_5143 a întrebat:

stiti cumva cum imi pot seta tema calculatorului in afara de "display proprietes ", "theme"? deci cand intru pe oriunde, nu conteaza daca sunt pe internet sau nu...este la fel.se vede doar scrisul negru, iar fundalul alb (pot vedea doar alb-negru) e naspe tare. am modificat temele de peste tot de pe unde am gasit dar tot nu am reusit sa il setez.

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta pe desktop\aspect si culoare fereastra\deschidere proprietati...