| Yoshi87 a întrebat:

Buna

Stiti cumva cum sa downladez "Need for speed" ca nu imi merge.

3 răspunsuri:
| CipriiSiGata a răspuns:

App de ce nu iti merge? Ce spune? Ai pus crack-ul?

| CipriiSiGata a răspuns:

Prietene... eu cred ca n-ai inteles ce vorbeam noi aici... ce ti-a venit cu GTA? Noi vorbeam de NFS si app nu se cheama furt daca siteul este legaltongue

| bogdanb_8014 a răspuns:

Salut. In primul rand sa va fie rusine la toti care dati indicatii despre piraterie. In al doilea rand, te-ai gandit sa ti-l cumperi si sa te opresti din furat?
Daca nu iti permiti nu fura! O sa poti trai si fara GTA. Crede-ma.