| alinutza_9952 a întrebat:

Stiti cumva cum sa imi fac cronologie pe facebook? ca au aparut prieteni care au numele lor si langa el (Stff) si vreau si eu... Deci cum se fac sa am si eu cronologie?

Răspuns Câştigător
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Pai. [nu stiu daca asa se face de fapt sar daca merge nu conteazalaughing. ]
1. dai pe pagina unui prieten de`al tau care are cronologie
[sus pe pagina lui iti va aparea ceva despre cronologie si putin mai in dreapta va aparea "afla mai mult"]
2. dai click pe "afla mai mult" apoi iti va arata un filmulet despre aceasta cronologie.
3. jos in dreapta vei vedea ca este "get timeline".
dai acolo apoi iti creezi cronologia.happy
p.s.: daca ai vreo alta nelamurire in legatura cu cronologia doar intreaba`ma:d
sper ca ti-am fost de folos!>:d<
[CRACIUN FERICIT!]

3 răspunsuri:
| alinutza_9952 explică:

Mersilove struck iubirici de ciocolata:*

| alinutza_9952 explică (pentru alinutza_9952):

Am incercat dar faza e ca nu imi aper reclama.

| alinutza_9952 explică:

Am incercat dar faza e ca nu imi apare reclama.