Întrebare recomandată | cupcake1 a întrebat:

Stiti cumva vreo piscina in aer liber, in Bucuresti sau pe langa Bucuresti (in zona de nord), cu adancime mai mare de 2 m? Vreau sa merg undeva unde sa pot sa sar si sa inot, nu sa stau cu inca altii 100 de oameni pe langa mine care se enerveaza daca ii stropesti putin.

Răspuns Câştigător
| CosminIstrate a răspuns:

Vezi la snagov hotel dar sa nu fie in weekend. este pe lac, super!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Gasesti o astfel de piscina in Otopeni, ce-i drept, e de lux.

| IRapha a răspuns:

Strandul cara
Sau bazinul 23

| TOMITZA346456 a răspuns:

Daca vrei sa te duci la piscina du-te la DIVERTILAND este langa autostrada A1 se deschide pe 12 iunie au niste super topogane si intrarea o sa fie in jur de 35 de lei. Recomand sa mergi.