| chervase a întrebat:

Buna sunt costel si am un laptop compaq presario cq57 cand l-am cumparat nu avea windows pe el si am pus windows 7 professional nu o mers netu si l-am dus la facut si lo facut azi iar am instalat windows vista ultimate si iar nu merge netu ce sa fac k nu mai vreau sa-l duc la facut vreau saal fac eu sa nu imi mai ia bani eu am instalat bine windowsul da nu merge si am cautat pe net si spue k e de la nettwork trebuie sa umblu si am facut ca iei da tot nu merge sa umplu casuta aia verde ca sa mearga ce sa fac funda:p

Răspuns Câştigător
| iubitic a răspuns:

Driverul placii de retea, e instalat?

http://h20180.www2.hp.com/......pps/Lookup

Aici gasesti, drivere pentru laptopul tau.

2 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

E posibil ca driverele placii de retea fie ea wireless sau cealalta cu cablu nu sunt compatibile cu vista. Nu inteleg de ce ai renuntat la 7 pentru vista (care merge de 10 ori mai greu ca 7).

Modelele de cq57 sunt mai multe ..vezi pe spate la laptop modelul exact scrie, dupa cq 57 trebuie sa mai scrie ceva, si apoi intra pe siteul asta si descarca driverele http://h20000.www2.hp.com/......ctList.jsp gasesti la categoria drivers-network. Dupa cum vad, driverele pentru cq57 sunt doaar pentru windows 7.

| crazydubstepmix a răspuns:

Deci tie nu iti mergenetul sau ce?