| Sylvye a întrebat:

Sunt cu o prietena singura acasa... Ce putem facem?

30 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Uitati-va la in film, barfiti, faceti ceva de mancare...

| r2d2 a răspuns:

Hmm... uitati-va la un film, vorbiti despre orice vi se pare voua interesant puteti sa si barfiti daca nu aveti subiecte - asta, daca sunt foarte bune prietene. Daca ai camera web la laptop/PC exista un site - chatroulette - unde poti vorbi cu oricine de pe planeta. Ai grija... desi este interzis, mai sunt unii care se masturbeaza pe acolo "in public". Eu l-am incercat cu prietena mea si mi-am facut 2 prieteni din Scotia si Spania. E foarte amuzant. So, have fun ^^

| SweetLolipop a răspuns:

Cred ca ce amai tare faza ar fi sa va machiati una pe alta, fie pe vazut, fie legate la ochi
-uitati-va la tv
-uitati-va pe reviste
-vorbiti despre baieti
-vorbiti pe chat
-faceti-va un id fals si bagati mult id acolo si vorbiti cu persoanele alea(functioneaza daca vrei sa afli daca prietenul tau te place sau te mai iubeste sau etc.)
-ascultati muzica
-stati pana mai tarziu
-faceti-va niste senvisuri
-desenati ceva
-nu mai am idei.
Distractie placuta!

| ÐÿÅ a răspuns:

Multe!

| Azµre a răspuns:

Păi ce ar putea să facă... să joace monopoly

| Azµre a răspuns:

Am văzut vroiam să îți trimit un privat să îți urez noroc. Da hai că îți trimit să îmi dai un add pe mesenger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masturbati-va! laughing glumeam.

Poi faceti ce fac toate fetele. barfiti si gata tongue

| 8mariastar a răspuns:

Faceti ce nu ati putut face cand nu erati singure acasa

Răspuns utilizator avertizat
| para001 a răspuns:

Face.ti si voi ceva de mancare

| FuckSchool a răspuns:

Paii ati putea sa va uitati la un film, sa gasiti un subiect de discutie, sa jucati ceva, sa ascultati muzica sau pur si simplu sa va distrati. Distractie placuta happy.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Ooooo,multe.
Va face-ti poze amuzante
Uitati-va la filme
Ascultati muzica si dansati
Intrati pe facebook
Barfiti(stiu, stiu e o prostie dar vad ca majoritatea fetelor o fac 19/24 ore)
Vorbiti despre baieti
Gasiti motive de ras in orice...

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaForTPU a răspuns:

Buna! uitati-va la filme sau jucati remi, carti etcbig grin
Distractie placuta!

| dinca42 a răspuns:

Chemati-ma pe mine!
Nu pot sa cred cate raspunsuri are o astfel de intrebare rolling on the floor

| Azµre a răspuns (pentru dinca42):

Să-ți vină să crezi altădată rolling on the floor aici e disctracția.

Dar frate nu mai bine mergem cu toții la ele acolo să le ținem de urât?

| cuib a răspuns:

Invitati un baiat la voi si jucati jocuri provocatoarewinking

| ThEKiDDuTz a răspuns:

Va uitati la un film, a unghiile... ce fac orice fete big grin

| LeahAduRose a răspuns:

Faceti karaoke, uitati-va la un film, jucati un joc de masa, uitati-va la videoclipuri pe youtube, ascultati muzica, etc

| Andreeamargii a răspuns:

Barfe, bataie cu perne, dansati, jucati un luung remi sau carti, vorbiti despre persoanele pe care nu le suportati... Distractia care o fac eu acasa! funda?

| madalinaDK a răspuns:

Hmmm uitati-va la un film, vorbiti despre baieti barfiti persoanele pe care nu le suportati...

| XbogdyX a răspuns:

Pai din punct de vedere ca nu ai zis cati ani ai v-ati putea pwpa sau chemi mai multi si joci sticluta cu pwpate Funda sau vot?

| BettyBeea a răspuns:

De obicei cand merg la o prietena, noua ne place sa,, dam o petrecere,,. Privim filme, dansam, ne batem cu perne, mancam floricele, ne mai jucam carti pe provocari ..Toate astea le poti face. Si nu uita! Cand te duci la o prietena acasa nu exista timp pentru somn. happy Sper ca te-am ajutat :*

| annmarya a răspuns:

Uitati-va la un film