| anonimm_8670 a întrebat:

Sunt din Galati si as vrea sa lucrez unde-va. Am doar 14 ani. Part-time pentru ca sunt si la scoala. Dar nu vreau Avon Oriflame sau ceva de genu. De impartit pliante mi-ar place. Voi stiti vreo ceva?

2 răspunsuri:
| BiBaNu_9208 a răspuns:

Du-te la cora, carefour, xxl, real, mega image etc. si intreaba de impartit pliante succes

| BiBaNu_9208 a răspuns:

Du-te la cora, mega image, real, carrefour, penny market etc si intreaba si hu de pliante si din astea eu am facut asa anul trecut tias recomanda la cora sau real acolo gasesti mai usor, bafta