| blackrose_1611 a întrebat:

Sunt din Ramnicu Sarat, judetul Buzau, si as vrea un job, part-time, sa lipesc afise, sa impart pliante.ma poate ajuta cineva? sad

Răspuns Câştigător
| spyceygirl a răspuns:

PAI DU-TE LA UN SUPERMARKET GEN XXL si intreaba pe cineva acolo, un gardian de exemplu ca asa nu te faci de rusine, si poate te sfatuieste sa intrebi la altcineva din perimetrul supermarketuluihappysau mergi la carrefour.sau in alte locuri unde se pot face reclame prin pliantehappy

bafta!

2 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Cand s'o deschide Kauflandu.

oh nunustai, imparte pliante, inca se mai practica sportu asta parca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam greu gasesti in ramnicthinking incearca la penny sau la Vodafone, Orange, etc daca vrei sa imparti pliantethinking