| mihai1234567 a întrebat:

sunt in clasa a Va dar azi am luat un 5 la biologie...este nota rea.si cum sa le spun parintilor ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o nota de trecerewinking spune-le tu si nu lasa sa afle ei singuri la sedinta ca atunci e si mai rauuwinking... funda?:X

4 răspunsuri:
| Leonard08 a răspuns:

Le spui ca nu ai inteles bine intrebarea/exercitiul si tu ai scris din alta lectie laughing Dar tu bineinteles ca stiai si lectia aiahee hee
Incepi sa te necajesti ca stiai sa faci dar nu ai fost atent...bla bla
Mi-a mers mie si cand luam 2 si 3 rolling on the floor

| andreutzaRBD a răspuns:

Pai ori n ule spui deloc ori incerci sa ascunzi nota sau iesi o nota imi mare si la zici nota mare si apoi nota mica dar eu de obicei nu le-o zic + ca la mine nu vin la scoala asa ca nu au cum sa stie. Plus ca e doar o nota asa ca nu vor afla dar daca ei mai multe bafta

| DeAtHKnIgHt a răspuns:

Gaseste un moment potrivit.Cand vezi ca sunt mai fericiti.Sa nu fie suparati! Sau cand esti singur cu mama ta/tatal tau si cineva vine in vizita spune-i rapid.

| mihai1234567 explică:

Multumesc mult:X