| flory12 a întrebat:

Buna sunt nou pe aici, vreau sa va zic "Buna tuturor"! Uitati, am si eu o problema, as dori, dacase poate, un cod webkinz nefolosit deoarece sunt foarte saraca si parinti mi-au murit si locuiesc cu bunicii.Va rog mi-as indeplini si eu visu,, va implor! Dati-mi pe mesaj privat, va multumesc din inima!

Răspuns Câştigător
| thevampirediariesfever a răspuns:

Mai fetita, tu te auzi vorbind? Fara nici o suparare, nu am nimic cu tine, e foarte dragut ca intrebi, dar daca zici ca esti asa saraca cum de ai calculator si ai auzit de webkinz si alde-de-astea? Mai bine poti sa ceri direct un cod, fara sa fi simandicoasa ca vai ca sunt saraca...Nu zic ca nu e asa, poate chiar esti cum zici, poate esti saraca, dar nu crezi ca chestia ata e prea flagranta? Tu stii ce inseamna sa fi sarac? Nu cred.Sa fi sarac inseamna sa nu ai cu ce te imbraca, ce manca, nu ai persoane care sa te sprijine! Sa fi sarac nu inseamna sa stai toata ziua holbandu-te la monitor si sa te milogesti de un cod webkinz ca asta e,, visul'' tau! Incearca sa intelegi! Cand vrei sa minti, apoi fa-o cum trebuie!
CU TOT RESPECTUL

5 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Ai prefecta drepatate vampire esti saraca si ai pc?laughingdoamne ce copil mucos

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Nu te supara, dar puteai sa spui direct ca vrei un cod webkinz.Asa numeni nu o sa-ti dea nimiclaughing

| thevampirediariesfever a răspuns:

A, si inca ceva! Scuze daca te-am suparat!

| xxxxxxxx a răspuns:

Esti saraca si ai calculator? nu prea cred

| bobica4 a răspuns:

Esti proasta sau te faci?