| multifandom a întrebat:

Sunt o persoana timida si mi s-a propus sa ma înscriu intr-un fel de club unde se tin si discursuri. Nu stiu daca ar trebui sa accept sau nu, mai ales ca ma integrez foarte greu și nu as dori sa ma înscriu și dupa sa renunț. M-am mai tot înscriu și la altele deci cam stiu cum e. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| AdorDresurile a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te inscrii intr-un grup in care vorbesti despre ceva ce iti place, asa iti vai fi mai usor sa scapi de timiditate, dupa care te poti inscrie si in alte feluri de grupuri