| Holocause a întrebat:

Sunt pasionata de povesti cu fantome si tot felul de chesti supranaturale stiti un site cu povesti asa? Dau fundita

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Uita`te la supernatural happy
serialul e plin de fantome

| PrincessConsuela a răspuns:

Si eu sunt. Am gasit un site dar nu mai stiu unde. Scrie acolo la Google mituri urbane si o sa iti apara mai multe. Poti sa scrii si pur si simplu "povesti cu fantome". Daca vrei am si eu unawinking. Nu stiu daca o sa ma crezi, dar eu am ramasstraight face... Sunt intr-un fel protagonista. Daca vrei sa o auzi da-mi mesaj pe privat. Apropo, o sa gasesti destule povesti legate de Tablele Ouja. Cred ca sti ce sunthappy. Daca nu, mai mult ca sigur o sa afli.

| Bujîe a răspuns:

Da stiu eu unul unde sunt toate chestiile de genu` asta;;).

www.google.ro

Fundita? :X

| ColorfullKiiid a răspuns:

Www.spectrulrealitatii.ro Aici sunt cateva.

| eufreak a răspuns:

Www.spectrulrealitatii.ro. asta e ce-l mai frecventat site de povesti de groaza :D. sper sa-ti fie pe plac

| AlLy_4922 a răspuns:

Si mie imi plac chestile astea cu fantomelaughing... dar din pacate nu stiu nici un site despre asa ceva...sad

| songoghita a răspuns:

Numa povesti sau si filmulete?

| Byencutza_9174 a răspuns:

Poti sa te uiti la tv pe Discovery chanel vineri la injur de ora 22:00 si ceva