| xLikeTpu a întrebat:

Sunt pe orange, am reincarcat cu 5 euro.
Mi-au venit 2 mesaje :

Primul : 500, 00 centi s-au alocat inb contul tau, activ pana la..., noul credit: 500, 00 centi.

Al 2 lea : Ai primit 60, 00 EURcenti credit bonus valabil pana la...

Deci. acum cat credit am? Din el ce optiune ff buna pot activa? apelez la *100# apoi?

2 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Tu nu esti in Orange young? Ai optiuni foarte bune 3000 min in retea, sms nelimitat, 75 min nationale si internationale si 75 sms nationale...sau sunt optiuni mai mici si mai ieftine...

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Ai 500. 00 centi
ai putea activa
1600min. in retea + 40 min nationale.= 5 euro
600 min. in reteea+ 20 min nationale= 4 euro