| mimilele3051849 a întrebat:

Buna, sunt singura acasa si nu stiu ce sa fac, idei?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Curatenie generala: spalat geamuri, podele, perdele, facut curat prind ulapuri, spalat vase si pahare, calcat rufe samd.

| cristimihailov a răspuns:

Citesti o carte, bantui Youtube-ul cautand o reteta asiatica de mancare...

| GPA a răspuns:

Un film(popcorn), o carte, ascultă muzică și încearcă să faci gimnastică (trece timpul foarte repede tongue), pictează/desenează, gătește (după rețete).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la Vulpita pe YouTube, eu asa fac.

| Bruno92 a răspuns:

Dai cu matura, spală farfurii, bate covorul pentru tine sunt multe de făcut

| Nonolita a răspuns:

Pui mana pe o carte si citesti. Sau repeti matematica din anii trecuti.

| Pantagruel a răspuns:

Chemi un baiat si te joci cu el.