| cameliastiucevreau a întrebat:

Știe cineva cum se șterg toate conversațiile de pe Facebook nu vreau sa le arhivez vreau sa le șterg de tot! crying(

8 răspunsuri:
| alexush a răspuns:

Dai pe fiecare conversatie si dai la actiuni langa mesaj nou. apoi apesi pe sterge toata conversatia sau serge mesaje selectand ce vrei sa stergi din conversatie. sper ca te-am ajutat..pacat ca nu se pot serge toate

| strengaritzza a răspuns:

Conversatiile private se sterg foarte usor. Acolo sus, unde scrie facebook, se gasesc 3 inconite, care nu se vad bine numai in momentul cand primesti un mesaj, iti apare ceva cu rosu. Ei bine, mergi in mijloc, dai click acolo, apesi pe vezi toate mesajele, si la sfarsitul fiecarui mesaj gasesti un x mic. Dai click pe el, si se sterg.

Sper ca te-am ajutat.

Funda!

| Psychic a răspuns (pentru strengaritzza):

Ala arhiveaza, nu sterge.Nu cred ca se pot sterge!

| strengaritzza a răspuns (pentru Psychic):

Mda. Incearca si o sa vezi.

| Psychic a răspuns (pentru strengaritzza):

Am incercat, ti le baga in arhiva, poate de aia zici tu ca dispar! Daca le stergea scria delete.

| strengaritzza a răspuns (pentru Psychic):

Dar mesajele in sine se pot sterge. Te bagi in mesaj si stergi mesaj cu mesaj. Dai la actiuni, stergere mesaj si dupa aceea apesi pe sterge tot si se sterge conversatia.

| Psychic a răspuns (pentru strengaritzza):

Asa,da! Merci pentru informatii, utile!

| strengaritzza a răspuns (pentru Psychic):

Cu mare placere.