| mistikk a întrebat:

Buna TPU acum am trecut in clasa a9a si am optat pentru profilul filologie as vrea sa ma ajutati spunandu`mi ce lecturi obligatorii am? adica ce carti trebuie obligatoriu sa citesc? funda?

3 răspunsuri:
| mistikk explică:

Dar mie nu mi-a dat nimic ...stiu ca trebuie sa ma bucur din plin de vacanta dar vreau ca la liceu sa ma apuc serios de treaba oricum nu voi citii acum dar mai pe la jumatatea vacantei

| PrecioussGirl a răspuns:

Bine zis Laurentiu1996
oricum eu cand am term cls a8a profa de rom ne-a dat o listha cu tot ce trebuie sa cititm indiferent la ce profil ne duceam thinking

| alex_2078 a răspuns:

Mai bine te-ai bucura de vacanta. Dupa 8 ani de scoala o pauza ti-ar prinde bine