| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma daca stiti, si va rog fara misto-uri. Daca nu puteti fi seriosi si nu aveti capacitatea de a ajua, nu mai scrieti.
Deci, ca tot se apropie vara, dupa sesiune (sunt student) as dori sa merg cu cea mai buna colega ( viitoare prietena) undeva in excursie/tabara. Ii plac foarte mult aceste lucruri, sa se distreze si sa cunoasca locuri si lucruri noi. Ea e din Moldova, eu din Transilvania.
Acum, ce parere aveti? Excursie/tabara organizata de o agentie de turism (sau cum se numeste) sau sa ne alegem noi o destinatie (zona Transilvania + Maramures sau altceva) si mergem pe cont propriu? Daca stiti voi ceva destinatii frumoase care se merita sau ceva agentii de turism spuneti-mi. Ea doreste mult sa cunoasca zona si ii plac excursiile.

Va multumesc!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ca tot vine vara incerca sa o duci la o piscina sau la mare! ar fi misto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Excursiile cu autocarul sau trenul. Nu avem masina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin secret (surpriza) as putea sa aflu unde si-ar dori sa mearga?

| FloryTrandafir a răspuns:

Buna Boy2013Futbol,frumos ar fi sa va duceti intr-o excursie cu tabara organizata de o agentie de turism... si o duci peste tot in acea excursie incearca sa duci peste tot pe acolo sa cunoasca toate zonele si de ce nu si la munte ar trebui sa o duci (daca ii place).fa-i o surpriza daca vrei ducandu-o in cele mai frumoase locuri posibile si sigur asa o sa fi si in avantaj ai castiga mai multe sanse cu eawinkinghappy fundita?:X Bafta.