| pruneeex3 a întrebat:

Am 11 ani Jumate, si inca ma joc cu papusile, este oare vreo rusine? Nu vreau sa rada vreun copil de mine...

Funda celui mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Iuliana186 a răspuns:

Nuuuu. Eu m-am jucat pana la 12 ani jumate si m-as mai juca si acum daca as avea timp sau cu cine sa ma joc laughing))

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Decat sa te uiti la filme pentru adulti mai bine asa, nu e nimic rusinos in asta, mai rar asa fete

| minrest a răspuns:

Nu vad de ce ar fi rusine. E o joaca foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca si eu m-as fi jucat cu papusile pana in a 8-a daca nu le dadeam. laughing Nu este o rusine doar ca in ziua de azi copiii sunt foarte influentati si usor de manipulat cu ajutorul internetului. Acum sunt " cool" anumite jucarii, iar daca nu esti ca ei mare parte din oitele indoctrinate o sa aiba ceva pareri despre joaca cu papusi. Fa ce-ti place, nu este nimic rau si nici o rusine. ^^

| AndreiWeisz a răspuns:

Mno nu m-as lauda tocmai cu asta, dar nici rau nu e.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Daca tie iti place si te pasioneaza nu este nici o rusine.

| WangLouis a răspuns:

Eu m-am jucat cu papusile pana in clasa a8 a...de asta ce mai spuneti?laughing