| MariaBeatrice a întrebat:

:*:*:*
Am cor si trebuie sa stau in casa. Ma plictisesc stand numai la tv sau calculator. Imi puteti da si mie niste idei, ca sa nu ma mai plictisesc, va rog!
As dori altr hobby in afara de bratari.
Multumesc! :*:*:*:*
Funda! :*:*:*

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Buna,Marya! Si eu patesc de multe ori la fel, asteptand sa treaca timpul pentru a incepe orele plictisitoare de la scoala.Dar, stiu ce ai putea sa faci ca sa treaca mai rapid. Uite, daca iti place, gandeste-te:Cu ce mi-ar sta mai bine azi?laughingAsa fac colegele mele si mereu ma streseaza. Poti sa mai desenezi la nimereala ceva, sa te joci pe PC ..Sa vorbesti pe Facebook, sa-ti mai faci din cand in cand cateva poze si sa le postezi pe Facebook..Sa iesi afara cu prietenii..Eu ma joc GTA IV si vorbesc pe Facebook, ma uit la filmulete amuzante pe PC, la filme tot pe PC..Si trece timpul rapid.

6 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Motivul pentru care te plictisesti la calculator sau la TV este ca nu ai ce face. Incearca sa te uiti la un film, de preferat unul de comedie. Sau ai putea sa faci sport, niste exercitii in casa, asa trece si timpul mai repede, Sau ai putea pur si simplu sa dormi.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Cum adica ai cor? Spune mai clar ce ai

| MariaBeatrice explică (pentru alexalexandrusincerul):

Corul este o boala copilareasca, contagioasa.

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru MariaBeatrice):

Ok.Deci esti bolnava.Fa-ti o ocupatie inteligenta, calculatorul si televizorul nu reprezinta aceasta.

| GeaniBirloi a răspuns:

Citeste

| DomnuMăr a răspuns:

Sa numeri masinile care trecwinking