| vidyalove a întrebat:

Am facut un forum care ajuta alte forumuri.Forumul este facut recent (acum cateva ore) si as avea nevoie de niste persoane care ar dori sa fie moderatori. Daca nu stiti cum sa ajutati nu este nici o problema. Voi puteti sa imi puneti orice intrebare doriti iar eu o sa va explic totul. As avea nevoie de niste moderatori seriosi si care imi garanteaza ca vor fi fideli. Adresa forumului este aceasta www.ajutor-forumuri.forumgratuit.ro/. Pentru oricine doreste sa fie moderator, acesta este id meu : andrushka_1996 sau puteti sa va inscrieti pe forum si sa trimite-ti mesaj administratorului " Andrushka"

4 răspunsuri:
| Lorien_2084 a răspuns:

Frumoasa ideea ta. Sa fie intr-un ceas bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca este unul de la forumgratuit era mai bine daca era facut de tine in phpbb/3 si app...cu ce o sa ajuti celelalte forumuri daca deja forumgratuit are asistenta 24/24 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca este unul de la forumgratuit era mai bine daca era facut de tine in phpbb/3 si app...cu ce o sa ajuti celelalte forumuri daca deja forumgratuit are asistenta 24/24 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca este unul de la forumgratuit era mai bine daca era facut de tine in phpbb/3 si app...cu ce o sa ajuti celelalte forumuri daca deja forumgratuit are asistenta 24/24 tongue