| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Am inceput sa citesc seria Gossip Girl.Tocmai am terminat prima carte... dar luni ma duc la biblioteca sa o returnez si nu cred ca vreau sa imi imprumut partea a doua.Si ma intrebam daca aveti ceva carti interesant sa imi recomandati big grin. Mie imi plac cartile in genu` Gossip Gilr sau Academia vampirilor sau genul de carti din seriile Chic si Coktail.Carti interesante pot fi si romane.[As dori titlu si autor]Multumesc. Funda la cele mai multe si cele mai interesante big grin.

Răspuns Câştigător
| sematorka a răspuns:

HARRY POTTER DE J.K ROWLING ARE 7 VOLUME: 1. Harry Potter și Piatra Filozofală (30 iunie 1997)
2. Harry Potter și Camera Secretelor (2 iulie 1998)
3. Harry Potter și Prizonierul din Azkaban (8 iulie 1999)
4. Harry Potter și Pocalul de Foc (8 iulie 2000)
5. Harry Potter și Ordinul Phoenix (21 iunie 2003)
6. Harry Potter și Prințul Semipur (16 iulie 2005)
7. Harry Potter și Talismanele Morții (21 iulie 2007)
roman fantastic sunt sigura ca o a iti placa, funda?

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu iti recomand cartea ''Jurnalele Vampirilor''

bye-bye

| Dedeutza2o1o a răspuns:

Incearca seria Twilight are 4 volume Amurg, Luna noua, Eclipsa si Zori de zi toate sunt scrise de Stephenie Meyer