| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

TPU.Am nevoie de ajutor...In curand va veni si ziua mea si vreau sa fac un program, un plan daca vreti al zilei de nastere.Cu ce o sa facem la ora cutare, cand mancam etc.sau nu neaparat asa strict, dar o lista cu activitati.As vrea sa joc si niste jocuri[stau la casa]dar daca puteti sa imi spuneti si alte jocuri in casa sau afara in afara de clasicile :de-avatiascunselea, adevar sau provocare, rece/cald. Apropo:NU vreau sa imi ziceti jocuri de pc/Wii[am destule] sau jocuri precum domino, monopoly, twister etc.[si din astea am destule]. Si de asemenea va rog sa imi ziceti niste jocuri care se pot juca cu carti de cruce si de poker...La carti de cruce alte jocuri vreau in afara de cruce, septicatongue, 21. Si pe langa jocuri ce se pot juca cu aceste carti, as dori sa imi spuneti si niste trucuri cu carti nu foarte dificile. Cel mai complet si complex raspuns primeste fundoi laughingsi vot.

3 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

Deci:e atat de incalcita intrebarea ca nici nu stiu de unde sa o iau dar am sa incerclaughing).
DECI:petrecerea poti sa o incepi pe la 1, 2 si sa o termini pe la 10 11 depinde cat iti stau prieteniilaughing.
-inainte sa vina prietenii tu dai drumul la muzica sa s`e simta ca e petrecere nu?laughing. Trebuie sa ai mancare in functie de cate pers inviti.La inceput mancati si voi putin dansati iar apoi incepeti sa jucati diferite jocuri.La inceput in casa iar apoi inauntru:jocuri in casa:jocuri de carti makao, septica, cruce.etc]jocuri afara:scunsa, prinsa, lape gros, scaune muzicalelaughing.
apoi veiti inapoi mai manacti si mai dasati, beti puteti juca jocuri gen monopoly, remy[asa ceva]. Apoi puteti face lucruri pe care le faceti de obicei gen poze.[CA SA AI AMINTIRI.]cam asta ati putea face ziua.

| Hassel a răspuns:

Cel mai fain de ziua ta e sa stai toata ziua la Tv sau la PC, eventual cu o bere si un cui=p~-dar daca vrei sa faci petrecere, iti recomand sa incepi pe la 10-12 si sa termini a doua zi...adica faci succesiv petrecere in pijamale, petrecere "basic" si cine stie cate tipuri de partylaughing
La intrebarile cu jocurile intrebi ceva gen "Spuneti-mi animale cu pene in afara de pasari"...ai scris cam toate jocurile...la jocuri in aer liber poti juca lapte gros sau bâza; inveti trucuri la Discovery, la emisiunea Escrocherii adevarate(pe la ora 18)pacewinking

| Lavynya_7372 a răspuns:

Buna! Am cateva idei pentru a organiza o petrecere si am sa ti le impartasesc si tie.

Petrecerea daca vremea este buna o poti face in aer liber sa amenajezi o gradinita cu flori sa pui f multe baloane mese, scaune si multe decorattiuni care tie iti plac. Jocuri care ler putetijuca:Adevar sau provocare, Baba oarba, lapte gros, Prinsea, Statuileetc...
Sau alta variasnta potiiesi cyu prietenii in oras si puteti face mii de lucruri. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu :X. ppa