| Ralucaaa6 a întrebat:

Buna TPU kiss! Am nevoie de cineva care e din Bucuresti si are facebook pentru a ma ajuta sa gasesc o persoana. Fara misto, e important straight face.Dau funda kiss

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu ar fi mult mai simplu sa iti faci tu un cont de facebook?happy

| Ralucaaa6 explică (pentru TheAce):

Am cont de facebook doar ca eu sunt din Hunedoara si pana gasesc eu o persoana din Bucuresti cu numele care il are....cred ca e mai usor asawinking

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Pai intra pe facebook si ii scrii numele si alegi orasul si dupa iti dai seama ca e acea persoana pe care ai cautat-o si dupa poza big grin

| Psichodelic a răspuns:

Te ajut eu.Ce persoana?

| Ralucaaa6 explică (pentru Psichodelic):

Ti-am lasat un mesaj cu id`ul meu big grin

| DimLight a răspuns (pentru Ralucaaa6):

vezi ca poti cauta si dupa oras -> dai la search(more results) - alegi people(din stanga) - si apoi iti apare o casuta unde poti scrie orasul, lol, merit funda pentru asta laughing

| Psichodelic a răspuns:

L-am bagathappy