| dragutzairina a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgent de raspuns dar va rog raspundeti doar daca stiti cu adevarat si aiti fost si voi.Sunt din Constanta si o prietena mi-a spus ca la hotelul Majestic poti intra la piscina si la locurile de joaca pe gratis si poti sta cat vrei. Faza este ca nu imi prea vine sa cred ca este adevarat asa ca va rog dati-mi un raspuns daca ati fost si voi sau daca stiti cu siguranta.Multumesc dau FUNDITA!happy big grin

Răspuns Câştigător
| PaulMPIC a răspuns:

E adevarat dar trebuie sa fii cazat FUNDA!

| dragutzairina explică (pentru PaulMPIC):

Aaaa deci nu poti sa le folosesti pe gratis daca nu esti cazat! mi se pare si logiclaughing mersi de raspuns

1 răspuns: