| EclipseXXX a întrebat:

Bună TPU, am o întrebare(dar care nu este chiar poe acesta tema)
L acintecul vacanta stiti cintecul poe youtube de exemplu, am cautat si n-am gasit, el asa se-ncepe)refrenul mai exacst)
Refren
Vacanța, de azi incepe iar
Vacanta cu...

Răspuns Câştigător
| DianaStefana a răspuns:

Nul stiu, la scoala ne da fel si fel de cantece care nu se prea gasesc pe youtube, nu-mi da funda pentru ca vor fii raspunsuri mai bune ca al meu, dar poate te potc ajuta, cauta pe https://www.youtube.com/watch?v=iJbi9t1Dh1o poate te pot ajuta...

2 răspunsuri:
| EclipseXXX explică:

Mersi cai încercat, sin carti se dau cintece ce nu se gasesc...