| MRmariusica a întrebat:

Am o intrebare despre minecraft....Stiti cand schimbi skinu eu nu il bag in fiserele lui minecraft scriu numele skinului ca sa imi apara skinu direct si cand intru pe servere la unele spune ca register with "/register password ConfirmPassword" si am scris toate variantele /register parola parola, /register parola chiar si /register password ConfirmPassword si nimic. Imi zicea ori ca parola e gresita sau ca m-am inregistrat de prea multe ori -_-....Nu stiu ce sa fac.Imi puteti spune ce pot face?

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Este posibil ca cineva sa fi folosit numele cu care ai intrat, si sa se fi logat, dar mai intai incearca asta: foloseste o parola foarte scurta, formata din minim 4 litere si maxim 5.Nu are cum sa nu mearga. Daca tot nu merge, incearca cu alt nume.Bafta

| Cristi3333XxX a răspuns:

... Dar cum adica ca nu Merge?
Nu se intampla nimic, sau?

| MRmariusica explică (pentru Cristi3333XxX):

Nu merge

| Cristi3333XxX a răspuns (pentru MRmariusica):

Pune o parola de genu boss, gabi, ninastea din 4 cifre. Daca tot nu merge, inseamna ca e luat contul. Daca tot nu merge. nu are cum sa nu mearga