| LucianLucian a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din Constanta. Unde as putea sa merg in excursie la padure sau in alta parte? Mai precis unde as putea merge cu cortul, sau pur si simplu o excursie de cateva ore in natura? Nu vreau sa fie foarte departe, eventual daca as putea ajunge pe jos pana acolo.Multumesc!

1 răspuns:
| reclamepepaine a răspuns:

Ca să ajungi pe jos nu prea ai cum, doar dacă ai de gând să mergi vreo 10 km pe drumul naţional până la Valu lui Traian. Cred că sunt există şi un transport în public până în localitatea asta. Succes.