| NarutoKyuubi a întrebat:

Buna TPU... Am o intrebare pentru fanii anime... Imi puteti spune cum se numesc toate animeurile din acest AMV :http://youtu.be/SVD_xxAX2jQ?

3 răspunsuri:
| Dante30 a răspuns:

Buna, 0:13 -> Oreimo
0:20 -> K-ON!
0:28 -> Strawberry Panic!
0:39 -> Toradora!
0:48 -> Clannad
1:00 -> Inu x Boku SS (I think)
1:40 -> Another
1:58 -> Suki-tte Ii na eu
2:11 -> Elfen Lied
2:19 -> Sakurasou no Pet na Kanojo
4:37 -> "【VOCALOID Anime PV】Miku Hatsune, Megurine Luka & Sasume Zimi" (Maybe it's an Anime, dunno._.)
4:56 -> Inu x Boku SS (now i'm sure haha) era un coment trebuia doar sa te uiti in commuri, si sa faci asta de acum inainte ca le poti gasi usor valabil pentru muzica filme amvuri anime-uri si orice altceva in care nu e o lista inclusa,

| Dante30 a răspuns (pentru Dante30):

Ce-ti reccomand eu cel mai mult din lista, Dar te avertizez ca unele sunt un pic mai sangeroasa/macabre dar ascund o poveste superba sunt : Elfen lied desi sangeros ascunde o romanta superba, Inu x boku SS de asemenea e frumos, Sukitte Ii na eu sau in engleza say"I love you " e GENIAL, Toradora e plin de amuzament dar si romanta dragutica si another dar another e mai mult morbid dar cu o poveste misto, si uite lista mea de animeuri desi unele sunt ecchi multe sunt must view http://myanimelist.net/animelist/Rony30, cauta si vei gasi ceva si pe placul tau sunt sigur, Bafta ^^

| Dante30 a răspuns (pentru Dante30):

Http://myanimelist.net/animelist/Rony30
, scuze fara virgula :P