| raluca750 a întrebat:

am o intrebare si vreau sa fiti sinceri si sa raspundeti serios: cum arat? :)) http://hi5.com/friend/photos/displayManageAlbum.do; jsess ionid=021A831F722668BF1CB7E5865559D0B3? albumId=271006644 &ownerId=371219024 multumesc:P

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Dupa starea aia, arati bine...super bine rolling on the floor...cu degetu' laughing

| lol1232 a răspuns:

Esti super iti sta bine asa cum esti acum big grin

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Iti spun ce mi-a venit in minte cand am vazut o poza "ce slabanoaga e" dar asa arata-i in poza aceea in celelalte asati ok

| Kidd a răspuns:

Pff. Prima data am dat click pe linkul care este albastru. laughing M`a dus la pozele mele:O! Si am obs dupa ca are o continuare. L`am copiat. Esti dragutsa.

Pa.pa

| FreeAndWild a răspuns:

Arati foarte bine nu trebuie sa iti faci probleme. Plizz fundita!