| MRmariusica a întrebat:

Am o mare problema! Ieri nu mi-a mers netul deloc.Si daca incercam sa ma joc un joc pc imi dadea eroare si zicea dupa eroare conection failed si scrie ceva jos de el.Azi imi merge netul.Ma gandi sa joc jocul iar si tot imi dadu eroare, dar nu mai aparu chestia cu conection failed.Si jocul care da eroare este cs 1.8. Si inainte de chestia cu netu mergea perfect ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NopeCheers a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il cumperi.

1 răspuns:
| Rührselig a răspuns:

Reformatează-ţi windowsul, reinstalează jocul şi poate ar trebui să-ţi verifici routerul, dacă ai.